İade ve Değişim - Bilge Toprak Organik Ürünler
Yeni Üyelerimize ÖZEL 50 TL İNDİRİM..
 

İade ve Değişim

İade ve Değişim İşlemleri


İade / Değişim İşlemini Nasıl Başlatabilirim?
info@bilgetoprakorganik.com adresinden veya 05522823678  numaralı hattımızdan müşteri hizmetleri yetkilimize ulaşabilirsiniz.
Sendeo kargo anlaşma kodu :
Aras kargo anlaşma kodu:
İade İşlemlerimde Kargo Ücreti Öder miyim?
Tüm iade işlemlerinizde gönderiminizi  ARAS KARGO VE SENDEO KARGO  aracılığı ile ücretsiz olarak yapabilirsiniz.


Kargo şirketine İade / Değişim Yapılacak Ürünümü Nasıl Teslim Etmem Gerekir?
İade etmek istediğiniz ürünü karşı ödemeli olarak  size en yakın Aras Kargo şubesine teslim edebilir veya Aras Kargo müşteri hizmetleri hattından personelinin ürünü adresinizden teslim almasını talep edebilirsiniz. 


İade Ettiğim Ürünün Ödemesini Ne Zaman Alabilirim?
İade edilen ürünler için yapılacak ödeme, ürün bedeli ile birlikte siparişi oluşturma sırasında ödediğiniz kargo bedeli kadardır. Kredi kartına iade edilecek tutar bankanızın iade prosedürüne bağlı olarak 2-5 iş günü içinde tamamlanabilir. İade işlemleriniz ile ilgili her türlü sorunuz için05522823678  numaralı hattımızdan veya info@bilgetoprakorganik.com adresinden müşteri hizmetleri yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Siparişimdeki Ürün veya Ürünleri Nasıl İade Edebilirim?
Satın aldığınız ürünü teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde aşağıdaki koşullara uyması halinde iade edebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü gönderirken anlaşmalı kargo şirketi ARAS Kargo ile göndermeniz halinde “Kargo Bedeli” ödemezsiniz. İade edeceğiniz ürün ile birlikte hediye veya promosyon ürün mevcut ise tamamını iade etmeniz gerekmektedir.
Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz. Faturanın tüm nüshaları gönderilmediği takdirde KDV ve yasal tüm yükümlülükler müşteriye ait olur ve bu bedel iade edilmez. İade/değişim işlemlerinde satın alınan ürüne ait orijinal kutusu/ambalajı zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmeli ve gönderilmelidir.
 Cayma hakkını kullanabilmeniz için iade etmek istediğiniz ürünlerin satış değerini yitirmemiş olması gerekmektedir. Orijinal ambalajı bozulmuş, kutu ve iç aksesuarları olmayan, tekrar satılabilir özelliğini yitirmiş ürünlerin iadesi yapılamaz .İade edilmek istenen üründe herhangi bir hasar, çizilme, yırtılma, bant-etiket kullanımı ve kutu içeriğinde eksilme varsa ürün iadesi kabul edilmez.
T.C.Sağlık Bakanlığı’nın Hijyenik Ürün Yönetmeliği’ne göre ayıplı ürün olmadığı sürece hijyenik ürünlerin açıldıktan sonra iade edilemez veya değişim yapılamaz. Kitap, CD, kaset gibi ürünlerin iade ya da değişimi yapılmamaktadır. Kostüm/şapka gibi ürünlerin iadesi mümkün değildir. Ürün orijinal ambalajı bozulmadığı takdirde başka bir beden/ölçü ile değişim yapılabilir .İade etmek istediğiniz ürüne ait satış faturasının tüm nüshalarını tarafımıza teslim etmeniz gerekmektedir.