Barbie 2023 Mutlu Yıllar Bebeği Kumral HJX06 - OYUNCAK - Bilge Toprak Organik Ürünler
Yeni Üyelerimize ÖZEL 50 TL İNDİRİM..
 

Barbie 2023 Mutlu Yıllar Bebeği Kumral HJX06

1.148,99 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle

2023 Mutlu Yıllar bebeğiyle tanışmaya hazır mısın?

 

Hediyeler verme ve sevdiklerinizle bir araya gelmenin tam zamanı! Barbie 2023 Mutlu Yıllar Bebeği, yıldız işlemeleriyle ışıldayan altın rengi elbisesi ile mevsimin ruhunu yansıtır. Altın rengi, yeni yılda her zaman sıcaklığın ve aydınlığın sembolü olmuştur. Bu nedenle, sembol haline gelen Barbie 2023 Mutlu Yıllar Bebeği 35. yıl serisi için de mükemmel bir renktir.

Sergilemek için özel olarak tasarlanmış paketiyle koleksiyona uygun olan bu bebek, 6 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmel bir hediyedir. Bebek standı ve Özgünlük Belgesi dahildir. Bebek tek başına ayakta duramaz.

 

Yılın en neşeli zamanını Barbie ile kutlayın! Barbie 2023 Mutlu Yıllar Bebeği'nin 35. yılını ifade eden bu şık bebek, mevsimin tüm iyiliği ve ışıltısıyla parlar. Şampanya rengi etkileyici saten elbisesi altın rengi yıldızlarla ışıldayan tül etek kaplamasına sahiptir. Pileli şeffaf pelerin fildişi saten bir kurdeleyle boyundan bağlanırken gösterişli altın küpeler ve işlemeli altın bileklik mevsimin ışıltısını yakalar. Gösterişli tepeden atkuyruğu balımsı kahverengi saçları, kıpkırmızı dudakları ve kırmızı ojesiyle eksiksiz bir görünüşe sahiptir.

 

Bu Barbie 2023 Mutlu Yıllar Bebeği'nin tüm evlere mutluluk ve neşe getirmesini dileriz! Şık ambalajıyla hediye etmek ve sergilemek için mükemmeldir.

 

Yeni hikayeler yaratmak çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını destekler. Bu bebeklerle oynamak çocukların arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli vakit geçirmesini sağlar.

 

Kutu içerisinde; 1 adet bebek ve aksesuar, 1 adet bebek standı ve özgünlük belgesi bulunur.

 

Kutu ölçüsü: 33 x 7,6 x 26,6 cm

 

Ağırlık: 0,635 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor