LEGO DUPLO Town Buldozer 10930 - OYUNCAK - Bilge Toprak Organik Ürünler
Yeni Üyelerimize ÖZEL 50 TL İNDİRİM..
 

LEGO DUPLO Town Buldozer 10930

217,79 TL (KDV Dahil)
Sepete Ekle

Becerileri geliştiren inşaat eğlencesi için küçük çocuklara yönelik oyuncak buldozer!

Küçük inşaat işçinizin buldozeri inşaat sahasına sürmesini, kepçeyle kayayı indirip kaldırmasını izleyin. Dikkat edin, kaya çatlıyor! Geniş bir hayal gücüyle sınırsız uygulamalı oyun olanağı sunan bu sevimli hareketli buldozer ve işçi figürü, çocuklara zorlukları aşıp bir işi başarmayı öğretiyor!

• Küçük çocuklar LEGO DUPLO İnşaat Buldozeri ile hayali inşaat sahası hikayelerini canlandırırken, yaşam boyu sürecek gelişimsel beceriler de kazanır! 


• Elle kaldırılan kepçesi olan sevimli ve hareketli bir buldozer, çatlayıp açılan bir kaya, trafik uyarı levhası ve reflektörlü yelek giymiş bir inşaat işçisi figürü içerir. 


• Anne babalar ve yetişkinler çocuklarla hayali oyunları paylaşırken, çocuklar kamyonu inşaat sahasına sürerek ve kayayı taşıyarak ince motor becerilerini geliştirir. 


• Küçük bir çocuğun büyüyen ihtiyaçları için en iyi oyuncağı vermek istiyorsanız bu sürülebilen LEGO DUPLO Buldozer, 2 yaş ve üzeri küçük araç severler ve inşaat sahası hayranları için harika bir hediyedir. 


• Yüksekliği 10 cm, uzunluğu 17 cm ve genişliği 7 cm olan buldozer, çocukların her gittiği yere götürüp oynaması için mükemmel boyuttadır. Daha da fazla eğlence için diğer LEGO DUPLO İnşaat setleriyle birleştirilebilir. 
• Bu fiziksel oyun seti için pil gerekmez. LEGO DUPLO Buldozer yalnızca çocukların hayal gücüyle çalışır, hiç durmaz! 
• Basit yapım talimatları, anne babaların ve küçük çocukların bu çok yönlü oyuncağı kutudan çıkarır çıkarmaz maksimum düzeyde eğlenmesi ve gelişimsel avantajlarından yararlanması için esin kaynağı fikirler içerir. 
• Tüm LEGO DUPLO oyun setleri, model yapımı, öğrenme ve açık uçlu oyunlarla okul öncesi çağdaki çocukların hayal güçlerini geliştiren tanıdık sahneler, eğlenceli karakterler ve kolay tutulan parçalar içerir. 


• LEGO DUPLO oyuncak yapım setleri, 1969’dan beri en yüksek sektör standartlarına uygun olarak küçük parmakların kolayca tutup takabileceği ve çıkarabileceği şekilde üretilmektedir. 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor