Lego Duplo İlk Sayı Treni 10954 - OYUNCAK - Bilge Toprak Organik Ürünler
Yeni Üyelerimize ÖZEL 50 TL İNDİRİM..
 

Lego Duplo İlk Sayı Treni 10954

429,99 TL (KDV Dahil)
Stokta Yok

Çocukların yükleyip boşaltabileceği, üst üste dizip ayırabileceği 10 rakamlı yapım parçası, ayrıca kız çocuk, erkek çocuk ve köpek DUPLO figürleriyle oyun ve öğrenme eğlencesi hiç bitmez.

 

Okul öncesinde sayılarla tanışmanın mükemmel yolu!

 

Çocuklar rakamlı yapım parçalarını vagonlara bindirip indirebilir, doğru sırayla dizebilir ve birleştirerek bir sayı duvarı oluşturabilir.

 

Hareketli tekerlekler, açılan tavan ve eğlenceyi paylaşmak için sevimli DUPLO karakterleriyle Sayı Treni, çocuğunuzu yaratıcı, gelişimsel oyunlar dünyasına taşıyacak!

 

Küçük çocuklar için eğitici fiziksel oyuncaklar!

 

LEGO DUPLO oyuncaklar; açık uçlu eğlenceyi, kendini ifadeyi ve eğlenerek öğrenmeyi okul öncesi yaştaki çocukların ellerine verir.

 

DUPLO oyun setleriyle anne babalar ve küçük çocuklar birlikte yaparken, değerli gelişimsel aşamaları paylaşabilir.

 

LEGO DUPLO İlk Sayı Treni - Saymayı Öğren ile çocukları sayılarla tanıştırın. Klasik Sayı Treni’nin bu yeni versiyonu, her zamankinden daha fazla renkli öğrenme fırsatları sunuyor.

Çekmeli trenin vagonlarında taşınan 10 rakamlı yapım parçası, ayrıca yaratıcı rol oyunlarını teşvik etmek için erkek çocuk, kız çocuk ve köpek LEGO DUPLO figürleri içerir.

Küçük çocuklar treni sürerken, rakamlı yapım parçalarını doldurup boşaltırken, dizip ayırırken ince motor becerilerini geliştirir. Çocuklar oyun olasılıklarını keşfederken, aynı zamanda renkleri ve sayıları da keşfeder.

Sevimli karakterleri ve renkli, kolay takılıp çıkarılabilen yapım parçalarıyla Sayı Treni, 18 ay ve üzeri küçük çocuklar ve okul öncesi yaştaki çocuklarının gelişimsel aşamalarını paylaşmak isteyen anne babalar için idealdir.

Oyun setinin yüksekliği 10 cm, uzunluğu 47 cm’dir ve daha da fazla yaratıcı oyun olasılıklarına ilham vermesi için diğer LEGO DUPLO setleriyle kolayca birleştirilebilir.

 

Küçük çocuklara uygun bir poster/oyun paspası, parçaların nasıl birleşerek treni oluşturduğunu göstermek için oyun setinin tam boyutlu resimlerini içerir.

 

Tüm LEGO DUPLO oyun setleri, anne babaların minikleriyle paylaşabileceği açık uçlu gelişimsel oyunları teşvik edecek hayal gücü geniş özelliklerle uzmanca tasarlanmıştır.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor